Domů » Články » Herní novinky » Na internet unikl plakát Destiny 2. Odhalil datum vydání

Na internet unikl plakát Destiny 2. Odhalil datum vydání

V plánu je také uzavřená beta. Prý

Destiny je obrovský konzolový hit a je jasné, že bez se pokračování neobejde. Přeci jen za ním stojí stojí legendární studio Bungie, které stojí za kultovní střílečkou Halo. Vývoj Destiny 2 je tutovka, zatím jsme toho ovšem o neodhaleném druhém díle moc neslyšeli.

Objevily se sice spekulace, že se Destiny 2 podívá i na počítače, avšak oficiální zdroje zatím mlčí. Na řadu proto přichází nepotvrzené úniky informací, tentokrát je za něj zodpovědná italská pobočka GameStopu. Nebo alespoň jeden ze zaměstnanců.

Na internet se dostaly fotografie plakátu s pořádným artworkem a datem vydání. Destiny 2 podle něj vyjde již 8. září, zrovna včas na začátek podzimní herní sezóny. Plakát také zve do uzavřené bety, ale protože je leak již tradičně vyfocen člověkem s velkou apatií vůči foťákům, více o ní bohužel nevíme.

Pokud plakát skutečně pochází přímo od tvůrců, vůbec bychom se nedivili, kdybychom se brzy dočkali traileru jako v případě Shadow of War. A pokud Activision odolá, nebudeme muset čekat moc dlouho. E3 je téměř za rohem.

Čtěte také: Konzolový hit Destiny 2 nejspíše vyjde i na PC

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X