Domů » Články » Herní novinky » Dauntless: Do hry přibude nový obsah

Dauntless: Do hry přibude nový obsah

Studio Phoenix Lab se shlédlo v nádheře lovu na příšery ve hře Monster Hunter. Řekli si, že by mohli udělat něco podobného a tak vznikla hra Dauntless. 

V Dauntless, stejně jako v Monster Hunteru, pořádáte lov na monstra, která jsou mnohdy velice záludná a neškodí tedy se na lov pěkně připravit. Na rozdíl od Monster Hunteru je ale Dauntless zcela zdarma a podporuje cross-platform hraní. Takže i když hrajete na PC, můžete se spojit s kamarády, kteří hrají na Xboxu nebo Playstationu.

Hra je venku již nějaký ten pátek a nyní do ní přibude velká aktualizace s názvem Fortune and Glory. Ta do hry přidává mód Trials, ve kterém se budete muset postavit modifikovaným monstrům. Samozřejmě za úspěšný lov dostanete odpovídající odměnu. Když například budete hrát na normální obtížnost, odměnou vám budou Steel Marky, za které budete moci zakoupit vylepšení na vaše zbraně. Pokud si ale hodně věříte, můžete zkusit Dauntless obtížnost a pokud uspějete, dostanete Gilded Marky, které můžete utratit za speciální kosmetické vylepšení a chlubit se tak před ostatními.

Spolu s přídavkem Fortune and Glory přichází i nová sezóna High Skies. Ta bude obsahovat dva Hunt Passy. První z nich se točí kolem pirátů a má 50 úrovní. Druhý Pass dostaneme na konci léta a zatím se přesně neví, co bude jeho obsahem. Celé téhle velké parády se dočkáme již 16. července.

Source :

PCGamer

X