Dauntless: Po dvou letech hra opouští předběžný přístup a vychází free to play

Chcete cítit adrenalin, když jste ze skupiny jako jediný naživu a musíte domlátit obrovskou příšeru? Tak Dauntless od společnosti Phoenix Labs je pro vás jako dělaný!

Hra sice není plná obsahu, různých monster, zbraní a možností jako tituly ze série Monster Hunter, i přesto ale vás i vaše kamarády zabaví. V Dauntlessu nejsou žádné classy, místo toho máte různé typy zbraní. Každá zbraň má nějaký speciální útok, rychlost útočení, typ zranění, které příšerám přivedete, a hlavně komba! Momentálně si ve hře můžete vybrat ze seker, chain-bladů, kladiv, mečů, válečných kopí a ostiánských opakovaček. Lovením příšer a farmením z nich dostáváte různé materiály na zlepšování brnění a zbraní.

Plné vydání této free to play pecky můžeme očekávat 21. května tohoto roku. Budete si ji moct zahrát na PlayStation 4, Xboxu One a přes Epic Games Store na PC. Pokud chcete mlátit příšery ve vlaku a nechcete sedět u ovladače doma, tak si na vydání na mobilní telefon a Nintendo Switch počkáte do konce roku.

Svikr
Spadl jsem do videoher už ve školce, od té doby mě nepustily ze sklepa. Miluju hack and slashe, beat 'em up, FPSka, 90’s anime a občas si něco zahraju i na telefonu. K tomu všemu jsem strašně ukecaný sarkastický člověk se suchým humorem.