VIDEO: Zombie akce Days Gone ukazuje celou první hodinu ze hry

Zombie žánr ještě není mrtvý

O Days Gone jsme poprvé slyšeli na E3 v roce 2016. Exkluzivní titul pro Playstation 4 v tehdejší společnosti Detroit, God of War a The Last Guardian moc nezazářil, Sony na něj přesto nezanevřelo. Během loňské E3 se zombie adventura objevila znovu a na začátku letošního roku dostala přibližné datum vydání.

Do světa Days Gone se podíváme až příští rok. Není tedy divu, že se hra nachází stále v alfa fázi vývoje. Naštěstí se vývojáři moc neštítili a ukázali celou první hodinu gameplaye. Pokud si tedy apokalyptický svět chcete objevit po svém, raději si níže přiložené video nepouštějte.

Hned ze začátku na nás hra vrhne dost akce i stealthu, dokonce dojde i na morální rozhodnutí. Přeci jen je mnohem jednodušší se hordám nemrtvých vyhnout než se nechat odvážně sežrat zaživa. Celý gameplay je navíc provázen komentářem vývojáři ze Sony Bend Johnem Garvinem a Jeffem Rossem.

Pokud vám necelá hodinka nestačí, můžete zamířit na Game Informer. V exkluzivním videu ukazují ještě dalších 40 minut ze hraní, které přímo navazují na první záběry.

Čtěte také: Vyjde letos nový Splinter Cell nebo Gears of War? Podle hromadného leaku se jich dočkáme již brzy

Zdroj:

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.