Domů » Články » Herní novinky » DayZ se dočkalo nového updatu. Ve velkém předělal grafiku krajiny i zvuky

DayZ se dočkalo nového updatu. Ve velkém předělal grafiku krajiny i zvuky

Hezčí stromy!

DayZ ušlo od pouhého modu pro Armu 2 pořádný kus cesty. Dean Hall se svým výtvorem prakticky nastartoval trend multipayerových survivalů. Díky tomu jsme se dočkali her jako H1Z1 nebo PlayerUnknown’s Battlegrounds. K finální podobě má ale projekt od Bohemia Interactive stále daleko.

Rozhodně to ale neznamená, že by se čeští vývojáři flákali. Minulý týden komunitní manažerka Baty Alquawen představila update 0.62, který podstatně změnil vzhled celé hry. Zatím si ho můžete vyzkoušet jen v experimentální větvi aktualizací, již teď ale hráči posílají své připomínky i pochvaly.

Hlavním zaměřením nejnovějšího updatu je zkrášlení Chernarusy. Stromy a vůbec veškerá zeleň jsou hezčí a hustější. pozadu nezůstávají ani nové textury a některé překopané lokace. Čeští vývojáři nezapomněli ani na lepší audio. Minimálně na Redditu komunita řádně oceňuje snahy vývojářů.

Společně s updatem vyšlo i nové vývojářské video. V něm designér map Adam Franců odpovídá na otázky komunity. Většina z nich se nepřekvapivě týká budoucnosti DayZ. Na celý videodeníček se můžete podívat níže.

Čtěte také: Návrat legendární značky? Nový Project I.G.I. je oficiálně ve vývoji

[arve url=”https://youtu.be/wxyAQ4B9xys” /]

Source :

pcgamer.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X