Domů » Články » Nejrychlejší SSD od Kingstonu míří do evropských obchodů. S kapacitou až 3,2 TB

Nejrychlejší SSD od Kingstonu míří do evropských obchodů. S kapacitou až 3,2 TB

Jen pro ty nejnáročnější

Společnost Kingston oznámila dostupnost jejich SSD DCP1000 na evropském trhu. Disk míří především na nejnáročnější uživatele, kteří hledají nekompromisní rychlost a slušnou kapacitu. Výkon by měl uspokojit nejen grafiky, střihače a fotografy, ale také pařany a streamery. Navíc přijde s kapacitou až 3,2 TB místa na disku.

Společnost představí na akci 2017 International Broadcasting Conference spolu s partnery výkon a možnosti DCP1000 v různých konfiguracích. Mezi ukázkami bude kompletní akcelerace aplikací Adobe Creative Cloud 2017 Suite; streaming 4K videa při rychlosti 60 obrázků za vteřinu (FPS) s Bluefish444; real-time color grading s videem v 4K rozlišení nebo náročné aplikace s partnery jako jsou Eizo a Marquis Technologies. Tyto a další demonstrace budou ukazovat konzistentní výkon a schopnosti disků Kingston DCP1000 bez ohledu na konkrétní využití.

„Jsme nadšeni, že můžeme oznámit dostupnost DCP1000 v Evropě a předvést datový výkon našeho NVMe PCIe profesionálům z různých oblastí,” řekl Christoph Bader, strategický marketingový manažer B2B v společnosti Kingston. „Profesionálové ve světě živého digitálního vysílání se musejí spoléhat na ultra rychlá data, aby dosáhli svých cílů. Disk DCP1000 NVMe jim přináší špičkový datový výkon spolu s oceňovanou vysokou spolehlivostí značky Kingston, čímž jim pomáhá udržovat konkurenceschopnost,“ dodává.

SSD Kingston DCP1000 PCIe NVMe je navržen tak, aby uspokojil všechny nároky na datový výkon při nasazení v náročných M&E aplikacích – od filmů přes videohry až po streaming virtuální reality nebo živé sportovní přenosy. Na prezentaci možností DCP1000 proto společnost Kingston přizvala jako partnery lídry v oboru, s nimiž představí ukázky různých nasazení disků na moderních vysílacích pracovištích, při výrobě digitálních efektů, virtuální realitě, online hraní her, využívaní next-gen telekomunikační infrastruktury a dalších pracovištích vyžadujících nízkou latenci a vysoký výkon.

Čtěte také: Vyzkoušejte si FIFA 18 exkluzivně na CZC.cz PlayStation Cup 2017 dva dny před vydáním

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=4ZM24trN-Ig” /]

Source :

Tisková zpráva, komerční sdělení

X