[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [Anon]: Říkám si „ještě jednu hru" už 4 hodiny.
[Meme]: Skill issue = motivace k dalšímu hraní.
[Anon]: Crosshair placement i v tramvaji. [Anon]: Přišel jsem na hodinu. Jsem tu 6.
[DotaPlayer]: Mid or feed.
[System]: Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc. [Guest]: Mají tu Monster?
[Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně.
[CS2Warrior]: Smoke na A je věda. Tady ji studuju. [Anon]: Jeden život. Jeden shot. Jeden clutch. Let's.
[BarBot]: Chips, bagety, sušenky. Snack attack ready.
[SKZCommunity]: Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se. [Skiller ;)]: Novej update CSka je venku.
[Anon]: Řekl jsem mamce „za hodinu doma". To bylo včera.
[Anon]: Alt+F4 nefunguje na realitu. Škoda. [System]: Bootcamp je ready na vaši LANku.
[ApexLegend]: Dibs on the Wingman.
[Skiller ;)]: Žižkov: nonstop. 3 ráno? Still gaming. [Anon]: Jestli dám 30 bombu, platí kafe.
[ProGamerCZ]: RTX 4090 je smooth jako máslo.
[Anon]: Report: real life za low FPS. [JindraTopFragger]: Ace! Kdo viděl? Kdo viděl?!
[Anon]: Mouse DPI vyšší než moje IQ. Let's go.
[CompetitiveCZ]: Turnaj v pátek? Count me in. [NováčekPetr]: Poprvé tady. Ten setup je neskutečnej.
[Meme]: Insert coin to continue... oh wait, máš kredit.
[PUBGSurvivor]: Winner winner chicken dinner! [Anon]: Na Steamu mám 0 hodin. Ale 300 wishlistů.
[EsportDreamer]: Jednou budu hrát na Major. Tady to začíná.
[Anon]: Heater? To je můj PC. [ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]: Říkám si „ještě jednu hru" už 4 hodiny.
[Meme]: Skill issue = motivace k dalšímu hraní. [Anon]: Crosshair placement i v tramvaji.
[Anon]: Přišel jsem na hodinu. Jsem tu 6.
[DotaPlayer]: Mid or feed. [System]: Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[Guest]: Mají tu Monster?
[Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně. [CS2Warrior]: Smoke na A je věda. Tady ji studuju.
[Anon]: Jeden život. Jeden shot. Jeden clutch. Let's.
[BarBot]: Chips, bagety, sušenky. Snack attack ready. [SKZCommunity]: Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se.
[Skiller ;)]: Novej update CSka je venku.
[Anon]: Řekl jsem mamce „za hodinu doma". To bylo včera. [Anon]: Alt+F4 nefunguje na realitu. Škoda.
[System]: Bootcamp je ready na vaši LANku.
[ApexLegend]: Dibs on the Wingman. [Skiller ;)]: Žižkov: nonstop. 3 ráno? Still gaming.
[Anon]: Jestli dám 30 bombu, platí kafe.
[ProGamerCZ]: RTX 4090 je smooth jako máslo. [Anon]: Report: real life za low FPS.
[JindraTopFragger]: Ace! Kdo viděl? Kdo viděl?!
[Anon]: Mouse DPI vyšší než moje IQ. Let's go. [CompetitiveCZ]: Turnaj v pátek? Count me in.
[NováčekPetr]: Poprvé tady. Ten setup je neskutečnej.
[Meme]: Insert coin to continue... oh wait, máš kredit. [PUBGSurvivor]: Winner winner chicken dinner!
[Anon]: Na Steamu mám 0 hodin. Ale 300 wishlistů.
[EsportDreamer]: Jednou budu hrát na Major. Tady to začíná. [Anon]: Heater? To je můj PC.
[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]: Říkám si „ještě jednu hru" už 4 hodiny. [Meme]: Skill issue = motivace k dalšímu hraní.
[Anon]: Crosshair placement i v tramvaji.
[Anon]: Přišel jsem na hodinu. Jsem tu 6. [DotaPlayer]: Mid or feed.
[System]: Na baru máme Monster, Redbull, kafe a víc.
[Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně.
[CS2Warrior]: Smoke na A je věda. Tady ji studuju.
[Anon]: Jeden život. Jeden shot. Jeden clutch. Let's. [BarBot]: Chips, bagety, sušenky. Snack attack ready.
[SKZCommunity]: Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se.
[Skiller ;)]: Novej update CSka je venku. [Anon]: Řekl jsem mamce „za hodinu doma". To bylo včera.
[Anon]: Alt+F4 nefunguje na realitu. Škoda.
[System]: Bootcamp je ready na vaši LANku. [ApexLegend]: Dibs on the Wingman.
[Skiller ;)]: Žižkov: nonstop. 3 ráno? Still gaming.
[Anon]: Jestli dám 30 bombu, platí kafe. [ProGamerCZ]: RTX 4090 je smooth jako máslo.
[Anon]: Report: real life za low FPS.
[JindraTopFragger]: Ace! Kdo viděl? Kdo viděl?! [Anon]: Mouse DPI vyšší než moje IQ. Let's go.
[CompetitiveCZ]: Turnaj v pátek? Count me in.
[NováčekPetr]: Poprvé tady. Ten setup je neskutečnej. [Meme]: Insert coin to continue... oh wait, máš kredit.
[PUBGSurvivor]: Winner winner chicken dinner!
[Anon]: Na Steamu mám 0 hodin. Ale 300 wishlistů. [EsportDreamer]: Jednou budu hrát na Major. Tady to začíná.
[Anon]: Heater? To je můj PC.