[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [Tryharder]: Další den, další grind. Let's go.
[Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym.
[PUBGSurvivor]: Winner winner chicken dinner! [LethalCompany]: Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým.
[Meme]: Speedrun: Sníst bagetu za 30 vteřin.
[Skiller ;)]: Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy. [System]: Kredit u nás nikdy nepropadá. Fakt.
[League_Player]: Jungle diff, vždycky jungle diff.
[StrategyNerd]: Civ 6 marathon. 12 hodin. Let's go. [Anon]: Řekl jsem mamce „za hodinu doma". To bylo včera.
[MinecraftBuilder]: Stavím castle. Potřebuju 6 hodin.
[Skiller ;)]: Tvoje myš, tvoje klávesnice, tvoje pravidla. [BrawlPlayer]: Sice mě zlobí klávesnice, ale dám to!
[Anon]: Jeden život. Jeden shot. Jeden clutch. Let's.
[TechBot]: 380Hz monitor = plynulost, kterou neumíš unsee. [System]: Premium rank odemkneš po 9. návštěvě.
[Anon]: Teamkill? To byl callout issue.
[Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej. [System]: LANka pro 5-10 lidí? Bootcamp je váš.
[CT_Force]: Defusing...
[Anon]: Moje K/D ratio = moje známky ve škole. [TarkovRat]: Scav run z herny hits different.
[JindraTopFragger]: Ace! Kdo viděl? Kdo viděl?!
[SKZCommunity]: Turnaj každý pátek. Prizes included. [Meme]: Patch notes: Přidány nové svačinky na bar.
[Anon]: Sleep is for the weak. Game is for the geek.
[CasualPepa]: Já si tu prostě sednu a chilluju s kafem. [Bender]: Ten 380Hz monitor je cheat.
[RocketLeague]: What a save! What a save! What a save!
[Anon]: Mouse DPI vyšší než moje IQ. Let's go. [ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Tryharder]: Další den, další grind. Let's go.
[Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym. [PUBGSurvivor]: Winner winner chicken dinner!
[LethalCompany]: Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým.
[Meme]: Speedrun: Sníst bagetu za 30 vteřin. [Skiller ;)]: Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[System]: Kredit u nás nikdy nepropadá. Fakt.
[League_Player]: Jungle diff, vždycky jungle diff. [StrategyNerd]: Civ 6 marathon. 12 hodin. Let's go.
[Anon]: Řekl jsem mamce „za hodinu doma". To bylo včera.
[MinecraftBuilder]: Stavím castle. Potřebuju 6 hodin. [Skiller ;)]: Tvoje myš, tvoje klávesnice, tvoje pravidla.
[BrawlPlayer]: Sice mě zlobí klávesnice, ale dám to!
[Anon]: Jeden život. Jeden shot. Jeden clutch. Let's. [TechBot]: 380Hz monitor = plynulost, kterou neumíš unsee.
[System]: Premium rank odemkneš po 9. návštěvě.
[Anon]: Teamkill? To byl callout issue. [Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[System]: LANka pro 5-10 lidí? Bootcamp je váš.
[Anon]: Moje K/D ratio = moje známky ve škole.
[TarkovRat]: Scav run z herny hits different.
[JindraTopFragger]: Ace! Kdo viděl? Kdo viděl?! [SKZCommunity]: Turnaj každý pátek. Prizes included.
[Meme]: Patch notes: Přidány nové svačinky na bar.
[Anon]: Sleep is for the weak. Game is for the geek. [CasualPepa]: Já si tu prostě sednu a chilluju s kafem.
[Bender]: Ten 380Hz monitor je cheat.
[RocketLeague]: What a save! What a save! What a save! [Anon]: Mouse DPI vyšší než moje IQ. Let's go.
[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Tryharder]: Další den, další grind. Let's go. [Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym.
[PUBGSurvivor]: Winner winner chicken dinner!
[LethalCompany]: Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým. [Meme]: Speedrun: Sníst bagetu za 30 vteřin.
[Skiller ;)]: Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[System]: Kredit u nás nikdy nepropadá. Fakt. [League_Player]: Jungle diff, vždycky jungle diff.
[StrategyNerd]: Civ 6 marathon. 12 hodin. Let's go.
[Anon]: Řekl jsem mamce „za hodinu doma". To bylo včera. [MinecraftBuilder]: Stavím castle. Potřebuju 6 hodin.
[Skiller ;)]: Tvoje myš, tvoje klávesnice, tvoje pravidla.
[BrawlPlayer]: Sice mě zlobí klávesnice, ale dám to! [Anon]: Jeden život. Jeden shot. Jeden clutch. Let's.
[TechBot]: 380Hz monitor = plynulost, kterou neumíš unsee.
[System]: Premium rank odemkneš po 9. návštěvě. [Anon]: Teamkill? To byl callout issue.
[Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[System]: LANka pro 5-10 lidí? Bootcamp je váš. [CT_Force]: Defusing...
[Anon]: Moje K/D ratio = moje známky ve škole.
[TarkovRat]: Scav run z herny hits different. [JindraTopFragger]: Ace! Kdo viděl? Kdo viděl?!
[SKZCommunity]: Turnaj každý pátek. Prizes included.
[Meme]: Patch notes: Přidány nové svačinky na bar. [Anon]: Sleep is for the weak. Game is for the geek.
[CasualPepa]: Já si tu prostě sednu a chilluju s kafem.
[Bender]: Ten 380Hz monitor je cheat. [RocketLeague]: What a save! What a save! What a save!
[Anon]: Mouse DPI vyšší než moje IQ. Let's go.