[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [AWP_God]: Kdo dá 1v1?
[Skiller ;)]: Naše herny mají klimu. Žádnej sweat zone.
[CS2Warrior]: Smoke na A je věda. Tady ji studuju. [Skiller ;)]: V noci tu je jiná vibe. Trust me.
[System]: Vítejte ve SkillZone. GL & HF!
[TechBot]: Hardware obnovujeme každý 2 roky. Always fresh. [Skiller ;)]: 20 let zkušeností. 0 dní bez gamingu.
[Anon]: Řekl jsem mamce „za hodinu doma". To bylo včera.
[Anon]: Sleep is for the weak. Game is for the geek. [Ug4t0R]: Dneska točíme videa, doražte.
[Meme]: GG EZ... říká ten co umřel 20x.
[Anon]: Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip. [Anon]: Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin.
[BarBot]: Točený Kozel na Žižkově. After-game reward.
[System]: DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00. [Anon]: Klávesnice je teplá od clutche.
[Meme]: Rank: Silver. Confidence: Global.
[Anon]: Ten monitor je hezčí než moje budoucnost. [Anon]: Říkám si „ještě jednu hru" už 4 hodiny.
[SKZCommunity]: K nám chodí od 12 do 50 let. Všichni vítáni.
[SKZCommunity]: Máme i stolní hry na baru. Old school FTW. [SKZCommunity]: Turnaj každý pátek. Prizes included.
[SKZCommunity]: Team building pro firmy? Easy. Zavolejte.
[Skiller ;)]: Ukaž svůj rank. We don't judge. Much. [Skiller ;)]: Fun fact: Náš nejstarší člen hraje od 2005.
[System]: FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží.
[Skiller ;)]: Každý den v 8:00 vracíme jednomu členovi čas! [Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně.
[CoopBuddy]: It Takes Two? Potřebuju parťáka!
[TechBot]: Windows 11 Pro na všech strojích. Clean install. [ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[AWP_God]: Kdo dá 1v1?
[Skiller ;)]: Naše herny mají klimu. Žádnej sweat zone. [CS2Warrior]: Smoke na A je věda. Tady ji studuju.
[Skiller ;)]: V noci tu je jiná vibe. Trust me.
[System]: Vítejte ve SkillZone. GL & HF! [TechBot]: Hardware obnovujeme každý 2 roky. Always fresh.
[Skiller ;)]: 20 let zkušeností. 0 dní bez gamingu.
[Anon]: Řekl jsem mamce „za hodinu doma". To bylo včera. [Anon]: Sleep is for the weak. Game is for the geek.
[Ug4t0R]: Dneska točíme videa, doražte.
[Meme]: GG EZ... říká ten co umřel 20x. [Anon]: Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip.
[Anon]: Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin.
[BarBot]: Točený Kozel na Žižkově. After-game reward. [System]: DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00.
[Anon]: Klávesnice je teplá od clutche.
[Meme]: Rank: Silver. Confidence: Global. [Anon]: Ten monitor je hezčí než moje budoucnost.
[Anon]: Říkám si „ještě jednu hru" už 4 hodiny.
[SKZCommunity]: K nám chodí od 12 do 50 let. Všichni vítáni. [SKZCommunity]: Máme i stolní hry na baru. Old school FTW.
[SKZCommunity]: Turnaj každý pátek. Prizes included.
[SKZCommunity]: Team building pro firmy? Easy. Zavolejte. [Skiller ;)]: Ukaž svůj rank. We don't judge. Much.
[Skiller ;)]: Fun fact: Náš nejstarší člen hraje od 2005.
[System]: FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží. [Skiller ;)]: Každý den v 8:00 vracíme jednomu členovi čas!
[Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně.
[CoopBuddy]: It Takes Two? Potřebuju parťáka! [TechBot]: Windows 11 Pro na všech strojích. Clean install.
[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Skiller ;)]: Naše herny mají klimu. Žádnej sweat zone.
[CS2Warrior]: Smoke na A je věda. Tady ji studuju.
[Skiller ;)]: V noci tu je jiná vibe. Trust me. [System]: Vítejte ve SkillZone. GL & HF!
[TechBot]: Hardware obnovujeme každý 2 roky. Always fresh.
[Skiller ;)]: 20 let zkušeností. 0 dní bez gamingu. [Anon]: Řekl jsem mamce „za hodinu doma". To bylo včera.
[Anon]: Sleep is for the weak. Game is for the geek.
[Ug4t0R]: Dneska točíme videa, doražte. [Meme]: GG EZ... říká ten co umřel 20x.
[Anon]: Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip.
[Anon]: Baťoh plnej snacků. Ready na 8 hodin. [BarBot]: Točený Kozel na Žižkově. After-game reward.
[System]: DayLAN: 08:00 - 22:00. NightLAN: 22:00 - 08:00.
[Anon]: Klávesnice je teplá od clutche. [Meme]: Rank: Silver. Confidence: Global.
[Anon]: Ten monitor je hezčí než moje budoucnost.
[Anon]: Říkám si „ještě jednu hru" už 4 hodiny. [SKZCommunity]: K nám chodí od 12 do 50 let. Všichni vítáni.
[SKZCommunity]: Máme i stolní hry na baru. Old school FTW.
[SKZCommunity]: Turnaj každý pátek. Prizes included. [SKZCommunity]: Team building pro firmy? Easy. Zavolejte.
[Skiller ;)]: Ukaž svůj rank. We don't judge. Much.
[Skiller ;)]: Fun fact: Náš nejstarší člen hraje od 2005. [System]: FPS? Latency? U nás se neřeší. Vše běží.
[Skiller ;)]: Každý den v 8:00 vracíme jednomu členovi čas!
[Anon]: Hardstuck Silver? Ne. Hardstuck na herně. [CoopBuddy]: It Takes Two? Potřebuju parťáka!
[TechBot]: Windows 11 Pro na všech strojích. Clean install.