Domů » Články » Dead Island 2 je stále ve vývoji, věří mu i samotný ředitel Koch Media

Dead Island 2 je stále ve vývoji, věří mu i samotný ředitel Koch Media(2 minuty čtení)

Dead Island 2 se poprvé představil skvělým trailerem na E3 2014. Měli jsme se podívat na prosluněné pláže plné zombie a také do víru velkoměsta. Nic z toho se však nestalo a hru si studia přehazují, jako horký brambor.

Jako první měl na hře pracovat zkušený tým ze studia Techland, to se ovšem nestalo a projekt převzalo studio Yager. To u vývoje ale také dlouho nezůstalo a štafetu přebrali v Sumo Digital. Následně hra skončila v rukou Dambuster Studios, pod dohledem vydavatele Koch Media.

A právě ředitel Koch Media Klemens Kundratitz se ke hře pro magazín GamesIndustry vyjádřil: „Dead Island 2 je pro nás velice důležitý a proto musíme tuto značku pevně uchopit. Zpoždění svědčí právě o tom, že hru chceme udělat správně.“ Bylo by pěkné, kdyby toto tvrzení byla pravda, jsou zde ale jisté obavy. Poslední hra Dambuster Studios byl Homefront: Revolution nedopadla zrovna nejlépe.

Kdy se titulu dočkáme zatím nevíme, jsou zde ale jisté náznaky, že by mohla vyjít již v roce 2020. Stále jsou ohlášeny platformy PS4, Xbox One a Microsoft PC. Další indícií je Klemensova zmínka o případném střetu s Dying Light 2, které vyjde právě příští rok. Dle Klemense to však nebude žádný problém. „Je to krásný příběh, říct, že vše závisí na třetím studiu. Rádi bychom však byli souzeni až dle našeho výsledku. Věříme, že až hra vyjde, bude to opravdu něco.“

Nechme se tedy překvapit. Prozatím se můžete znovu podívat na trailer z roku 2014, který opravdu stojí za to.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X