Domů » Články » Herní novinky » Dead Island: Riptide – první odhalení

Dead Island: Riptide – první odhalení

Před nějakou dobou jsme vás informovali, že se dočkáte dalšího krve prolití. To i já, když budu teď poprvé dávat krev.

Nicméně se vrátíme k novince, tedy chystá se nový Dead Island: Riptide, který má přímo navázat na první díl, ale děj se bude odehrávat úplně někde jinde. Vývojáři z polského Techland, vás nepřipraví o boj zblízka proti páchnoucím a krvelačným zombíkům.

Ač to tak možná nevypadá, tento díl se bude chlubit mnoha věcmi. Představí se vám vylepšený engin, který byl použit u prvního dílu, dále se dočkáte nového systému počasí (dokáže například „vytvořit“ záplavy). Jak můžete vidět z obrázku, budete se pohybovat na člunu, se kterým se dostaneme do různých oblastí ostrova, jako jsou mokřady, bažiny a samozřejmě řeky plné zombíků. Tento díl se odehrává na souostroví, takže nebudou chybět ani pevnosti, kde budete společně s ostatními bránit i zabíjet zombií. Ve zbrojním arzenálu nebude chybět ani trhavina C4, se kterou půjde pevnost chránit nejlépe. Hra nabídne nový způsob komunikace v co-op módu a zábavné zabíjení.

Tvůrci hry ještě upozorňují na fakt, že hráči z původního Dead Island si budou moci své postavy s jakýmkoliv levelem importovat do nového Riptide.

Hra vyjde v roce 2013 pro PC, PS 3 a Xbox 360.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X