Domů » Články » Death Stranding Collector’s Edition

Death Stranding Collector’s Edition

Norman Reedus and Guillermo Del Toro both make appearances in <em>Death Stranding, </em>the new game from famed game designer and writer Hideo Kojima.

Tak jsme se konečně dočkali! Dlouho očekávaná hra Hidea Kojimy je tady a s ní i sběratelská edice, která mi ve sbírce prostě nemohla chybět.

Sběratelská edice u nás měla velice malý náklad a jsem tedy moc rád, že jsem jedním z hrdých “otců” BB Podu a velkého kufříku. Ačkoliv na internetu zavládlo lehké zklamání, mně osobně se edice líbí.

Ano, někdo by mohl namítat, že vše je kompletně plastové. Zpracování je však na docela vysoké úrovni. Je škoda, že BB Pod není třeba lehce poškrábaný a opotřebovaný. To se však dá napravit lehkou úpravou, kterou rozhodně provedu. Kufřík, ve kterém se Pod nachází, je taktéž plastový a také postrádá patinu. Rukojeť nejde sklopit, ale to je opravdu maličkost. Mimo BB Pod je součástí samozřejmě hra ve steelbooku, lepicí páska, kterou používá přepravní společnost ve hře a malá figurka Ludense. Toho lze umístit i na BB Pod, stejně jako jej má Sam v samotné hře.

Death Stranding Collector’s Edition bude určitě skvělou součástí vaší sbírky a se svítícím BB Podem můžete strašit návštěvy. Kdybych měl celkově hodnotit, dal bych příjemných 8/10. Rozhodně je to jedna z nejhezčích sběratelských edic, které mám tu čest mít.

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X