fbpx

Death Stranding dostal nový trailer. A je stejně divný jako ty předchozí

Prostě se koukejte a vstřebávejte

Zvědavost, napětí, nadšení i absolutní zmatek. Tak nějak bychom popsali pocity z nového traileru ke hře Death Stranding, na němž dělá opěvovaný vývojář a designér Hideo Kodžima, autor pecek jako Silent Hill a Metal Gear Solid. A jak už to u něj bývá, ukázka jeho hry vyvolala další otázky a divoké spekulace.

Video není o nic napínavější a podivnější než všechna předchozí. Středobodem celého traileru je herec Norman Reedus – naštěstí už není nahatý a dočkal se nějakého pracovního skafandru. Jeho přítomnost je ovšem jedna z mála věcí, která v ukázce dávají smysl.

V devíti minutách se toho odehraje hodně – dočkáte se podivných cvakacích antének, které reagují na neviditelné entity, lidí měnících se na ropu i další nenarozené dítě v nádobě, které se následně objeví v Reedusovi. Ten o okamžik později začal blít brouky, kouká na obrovský kráter a roní slzy.

Ne, vážně, absolutně netušíme, co jsme vlastně viděli, ale těšíme se, co z Death Stranding nakonec vyleze. Pokud vám unikly předešlé trailery, mrkněte se na ně taky – tady máte první s nahatým Reedusem, zde druhý s Guillermem del Torem a Madsem Mikkelsenem.

Čtěte také: VIDEO – Metro Exodus se na The Game Awards dočkal nového traileru. Mrkněte se

Zdroj:

Youtube, The Game Awards

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz