Domů » Články » Prozkoumejte Samův bejvák v Death Stranding

Prozkoumejte Samův bejvák v Death Stranding

Čím více se blíží vydání hry, tím více nám Hideo Kojima ukazuje. Tentokrát se podíváme, jak si vlastně hlavní hrdina Sam bydlí.

V rámci Tokyo Games Show nám Kojima ukázal téměř 50 minut ze hry. Další ochutnávka z Death Stranding se zaměřila na Samovo obydlí, které bude sloužit jako Safe House. Najdeme zde základní vybavení v podobě postele, sprchy a toalety. Safe House navíc funguje v takzvaném režimu volné kamery, takže Sama neovládáme přímo ale interagujeme s okolními předměty.

Kromě bezpečného úkrytu Safe House Samovi poskytne úpravy dle hráčových představ. Na výběr budeme mít několik druhů čepic, brýlí, úpravy batohu a samozřejmě nesmí chybět palebný arzenál. Důležitou součástí Samova obydlí je velká interaktivní mapa, kde kromě úkolů uvidíme i poštu a informace o herním světě, které jsou pro kompletní pochopení hry velice důležité. Jako poslední vychytávka je hudební přehrávač. Hideo Kojima je proslulý tím, že do her dává svou oblíbenou hudbu. Už v Metal Gear Solid V jsme díky Walkmanu mohli při svých misích poslouchat spousty osmdesátkových fláků a v Death Stranding tomu nebude jinak. S hudbou vám totiž cesta za novým úkolem uteče rychleji. Níže se můžete na gameplay podívat sami, bohužel je zatím pouze v japonštině.

Source :

GameSpot

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X