Domů » Články » Herní novinky » VIDEO: Death Stranding se dočkal nového záhadného traileru s Troyem Bakerem

VIDEO: Death Stranding se dočkal nového záhadného traileru s Troyem Bakerem(1 minuta čtení)

Proč jsme pořád tady? Abychom trpěli čekáním?

Death Stranding aktuálně patří k těm nejočekávanějším a nejtajemnějším PS4 exkluzivitám. Nikdo kromě Kodžimova týmu ale neví, o co ve hře vlastně půjde. S každým dalším trailerem totiž japonský herní mág představuje jinou stránku svého prvního titulu mimo patronát Konami, a ani nejnovější ukázka z Tokyo Game Show 2018 nevybočuje z řady.

Nový trailer se jmenuje „Muž se zlatou maskou”, a kromě hlavního hrdiny Sama v něm vystupuje zcela nová postava. Muže, který dokáže z té všudypřítomné podivné černé hmoty vyvolat obrovské černé monstrum, hraje známý dabér Troy Baker. Ten s Kodžimou dříve spolupracoval na Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, kde ztvárnil postavu Ocelota.

Muž se zlatou maskou ale není jedinou novou představenou postavou. Na artu se objevil také bezejmenný charakter, který silně připomíná Skull Face z pátého Metal Gearu. Tento vzhled ovšem není finální. Dalšího maskovaného jedince hraje Tommie Earl Jenkins, jehož hlas můžete znát z RPG Pillars of Eternity 2: Deadfire nebo z nejnovějšího rozšíření pro World of Warcraft.

Obrázek Jenkinsovy postavy najdete společně s dalšími kresbami z pera Yodžiho Šinkawy v galerii níže.

Čtěte také: UPDATE: Studio Telltale Games končí. Finále The Walking Dead už nedodělají

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=Ln4ej0h6MAw” /]

X
X