Domů » Články » Deathwing přináší kataklyzma do Heroes of the Storm

Deathwing přináší kataklyzma do Heroes of the Storm

Heroes of the Storm stále žije a vývojáři nepřestávají polevovat ve vydávání zajímavého obsahu. Nejnovějším přírůstkem do řad bojovníků bude bývalý kolega Alexstraszy, černý aspekt Deathwing.

Qhira je ve hře již přes dva měsíce a konečně nastal čas podívat se na dalšího hrdinu, který bude hájit čest a slávu svého týmu proti dalším Blizzardím postavám. Nejnovějším bojovníkem bude ničitel světů, vůdce černé letky, bývalý dračí aspekt zmanipulovaný prastarými bohy – Neltharion, též známý jako Deathwing. Blizzard Deathwinga představuje v krátkém videu, kde rozsévá zkázu po celém Nexusu. I když video není moc konkrétní, z detailů se dá vyčíst pár zajímavostí. Nejspíše nás čeká skin à la Deathwing a jeho barevné variace pro Brightwinga. Spelly vypadají na Damage/CC podobně jako Arthasuv Frozen Tempest – klasické point target AoE – dvojitý projektil u kterého není zřejmé, zda-li je skill shot nebo unit target. Při knock outu Blaze to vypadá, že Deathwingovy základní útoky budou melee. Konec videa nabádá k předtuše, že jedna z ultimátek bude podobná ultimátce Summon Sindragosa (znovu spell Arthase). Na finální podobu Deathwinga si však budeme muset počkat až do spotlight videa. 

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] pro Heroes of the Storm na letošním Blizzconu je plánovaná postava vůdce černé letky, Deathwinga. Ten bude mít dvě formy, a sice Destroyer a Worldbreaker. Destroyer je klasická forma […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X