Deep Silver chystá na E3 velké oznámení, spekuluje se o novém Saints Row nebo Metru(1 minuta čtení)

Možností se nabízí několik, máme se dočkat nových IP i pokračování.

Neúčast některých velkých vydavatelů na letošní E3 znervózňovala značnou část hráčské komunity, která byla zvykla každý rok v červnu nasosat svou dávku čerstvě oznámených titulů. Deep Silver ovšem nejenže potvrdil svou přítomnost na showflooru, dokonce dodal, že chystá velká oznámení.

Konkrétnější informace si samozřejmě syslí až na samotnou akci v Los Angeles, my už ovšem v hlavě máme pár nápadů, o jaké tituly by mohlo jít. Nejvíce bychom vsázeli na pokračování šílené městské akce Saints Row, který se dočkal posledního stand-alone dílu Gat out of Hell již před dvěma lety.

Neméně lákavě by znělo pokračování atmosférické střílečky Metro, k němuž se navíc chystá i film, a pro Deep Silver by proto mohlo jít o poměrně atraktivní symbiózu. Vývojáři z 4A Games v posledních letech pracovali jen na remasteru obou předešlých dílů, tudíž bychom se oznámení nového nedivili.

Stejně tak mohou oznámit novou značku. Není to tak dávno, co Deep Silver vydal ve spolupráci s japonskými autory z Grasshopper Manufacture komiksovou akci Killer is Dead, ti už půl roku údajně pracují na neoznámeném titulu. K Homefrontu či Dead Islandu se žádného šokujícího odhalení podle všeho nedočkáme.

 

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na