Deep Silver pomůže s vydáním českého středověkého RPG Kingdom Come(1 minuta čtení)

Zatímco čeští vývojáři mají na starost distribuci digitálních kopií, Deep Silver se postará o placky.

Ačkoliv má Kingdom Come: Deliverance stále daleko k vydání, čeští vývojáři nenechávají nic náhodě a snaží se launch podchytit co nejpečlivěji. Hru nakonec nebudou distribuovat do obchodů sami – Warhorse Studios podepsali dohodu s německým vydavatelem Deep Silver.

Rozhodně nejde o malého partnera. Deep Silver, herní vydavatel pod multimediálním bavorským molochem Koch Media, dostal na trh kousky jako akční série Metro, Saints Row či RPG Risen, Čeští vývojáři si od partnerství slibují, že se Kingdom Come touto cestou dostane k širšímu hráčskému publiku.

Zatímco se o globální distribuci digitálních kopií pro PC postará přímo Warhorse, německý vydavatel dostane pod taktovku vydání fyzických kopií a konzolových verzí Kingdom Come. Všechny by měly vyjít ve stejný den někdy příští rok, konkrétního data vydání jsme se dosud nedočkali. Dle některých zdrojů by ale k jeho odhalení mělo dojít „v blízké době“.

Realistické RPG z našich luhů a hájů už je ve vývoji pár let. Před dvěma lety na Kickstarteru posbírali od nadšených hráčů přes milion britských liber. Především chtěli crowdfundingovou kampaní přesvědčit svého investora Zdeňka Bakalu, že je o hardcore středověké RPG zájem. Kingdom Come: Deliverance betu si můžete již nyní vyzkoušet na Steamu.

Čtěte také: Záznam z hodinového streamu představuje soubojový systém v Kingdom Come

Source :

IGN.com

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na