Domů » Články » Backstage » DeeThane pořádá charitativní stream pro Natálku, proběhne 21. prosince

DeeThane pořádá charitativní stream pro Natálku, proběhne 21. prosince

Streamer, komentátor a raper Damien Dante alias DeeThane se i tento rok rozhodl udělat charitativní stream. Tentokrát na podporu sedmileté Natálky, která je od svých dvou let vinou onemocnění zvané Lymská borelióza upoutána na invalidní vozík.

DeeThane v minulých letech již pár charitativních streamů pořádal. Například minulý rok na Vánoce vybíral na asistenčního psa pro Denisku, která trpí dětskou mozkovou obrnou, což se podařilo splnit na výbornou.

„Na základě příspěvku s Deniskou mě kontaktovala maminka Natálky, aby mi pověděla jejich příběh a zároveň požádala o pomoc v rámci každoroční sbírky, kterou děláme před vánocemi. Natálka má 7 let, je to velmi statečná holčička, která je bohužel už pět let na vozíčku kvůli borelióze. Každý den trénuje, snaží se, posiluje, masíruje a kompletně dělají úplně všechno, co potřebuje. Neustále musí jezdit na rehabilitační cvičení a místo dětství má dřinu. Proč všechno to? Protože její víra v to, že bude jednoho dne chodit, nevyhasla. Všechno financování, rehabilitace a pomůcky samozřejmě nejsou zadarmo. Rodina už musela uspořádat několik sbírek, aby mohla Natálka vůbec docházet do školy, vozík, pobyty v lázních a tak dále. Její stav momentálně zůstává stále stejný, ale maminka by chtěla Natálce už jen za tu snahu dopřát ten pocit, že může stát. Před měsícem navštívil v rehabilitačním centru specialista z Vídně, který po prohlédnutí Natálky po delší úvaze nabídl výrobu speciální ortézy, díky které by Natálka mohla sama stát a pomocí chodítka i dokázala chodit,“ píše na svém instagramovém účtu DeeThane a zároveň dodává:

„Nic ale není jednoduché, protože ortézy nehradí pojišťovny. No a jelikož je potřeba ortézu vyrobit ze speciálního odlehčeného materiálu, který by rostl společně s ní a zároveň aby materiál vydržel i několik let, cena se pohybuje okolo 12.000,- EUR (307.000,- Kč). Natálka je šikovná slečna, která přes svoje postižení bojuje každý den, ale už si posteskla a poplakala, že by chtěla zase chodit a běhat s kamarády a sestřičkou, která se jí před pár měsíci narodila.“

21. prosince 2019
Speciální REAL ONE stream pro Natálku na Twitch kanále DeeThane

Počet hodin vysílání bude upřesněn. Stream bude obsahovat giveawaye, challenge za splněnou část donation goalu (například živě zazpívaná úplně nová písnička, která ještě nebyla zveřejněná, obarvení vlasů a tak dále).

„Budeme nastupovat s cílem 153.500,- Kč (cca polovina 12.000,- EUR). Opět zkusíme být součástí něčeho většího, zkusíme přiblížit Natálku k něčemu, co je pro nás tak obyčejné a zkusíme vypomoct s finanční částí na zaplacení speciální ortézy.“

Source :
LuxuryLady
Written by
Neúprosná moderátorka Twitch a YouTube kanálů, fanatická hráčka Zaklínače, neúnavná sledovatelka Marvel filmů a vášnivá sběratelka zbytečného merche.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X