Domů » Články » Zajímavosti » DeeThane vybral na streamu pro Denisku přes 250 000 korun

DeeThane vybral na streamu pro Denisku přes 250 000 korun

Streamer, komentátor a raper Damien Dante alias DeeThane na svém streamu na Twitchi, který trval 16 hodin, vybral přes 250 tisíc korun!

Stream proběhl v sobotu 22. prosince 2018 a jeho cílem bylo Denisce pomoci získat asistenčního psa ze spolku Šťastný pes – Handicap, jehož pořízení vyjde na 170 000 korun. Deniska trpí dětskou mozkovou obrnou, o čemž jsme informovali v minulém článku.

Částka, která se vybrala nad rámec se použije na další léčbu v Ajurvédském centru v Kroměříži. Sbírku přišli podpořit jak známí streameři, tak jeho kamarádi. DeeThane také vyhlásil challenge, kdy slíbil, že si nad 100 000 korun oholí bradku, což také splnil.

„Existuje jen pár příběhů, které jsem v životě slyšel a kterým jsem věřil, že by mohly opravdu znamenat, že existují zázraky. Tohle je jeden z nich, kde jsem dokonce toho všeho součástí. Děkuju všem, co se mnou hráli na streamu, díky Kamče a Lukášovi, díky všem co se přišli podívat, díky všem co podpořili jakýmkoliv způsobem,“ napsal na svém facebookovém profilu DeeThane.

Kateřina Thorová
Neúprosná moderátorka Twitch a YouTube kanálů, fanatická hráčka Zaklínače, neúnavná sledovatelka Marvel filmů a vášnivá sběratelka zbytečného merche.
X