Defiant Studios se zříká veškeré další práce na hře Lords of the Fallen 2(1 minuta čtení)

Vývoj pokračování akčního RPG, které našlo svou inspiraci v sérii Dark Souls, postihly problémy. Defiant Studios odstupují od veškerého dalšího vývoje z důvodu nesouhlasu s nařčením o nekvalitně odvedené práci z jejich strany.

CI Games, jakožto jedno z hlavních vývojářských studií, přivedlo k práci na nově chystané hře výše zmíněné studio Defiant, které mělo za úkol od základu změnit a vystavět podobu hry. Nyní se však objevila zpráva, že CI Games označili kvalitu odvedené práce za nedostačující. Krátce na to bylo studio Defiant z vývoje odejito. Poškození se hají tím, že jejich práce byla dostačující a předkládají hry Devil May Cry (DmC), Far Cry 5 či Just Cause 3, jakožto důkaz svých kvalit. Zakladatel firmy David Grijn se nechal slyšet, že jeho studio je plné velice talentovaných lidí, za kterými celé vedení stojí.
Hru bude tedy muset dokončit studio CI Games a ukázat světu, že na to sami mají. Zdali hra dopadne lépe, než její předchůdce se dozvíme, až se nám odhalí některé z nových informací.

Václav Brixí
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.