Demon Knights of Ankhoron(4 minuty čtení)

Temnota zahaluje zemi Ankhoron. Nejhůře na tom je těžařské městečko Ashridge, které zaplavily příšery. Uvěznění, strádající obyvatelé zoufale potřebují záchranu a hledají kohokoliv, kdo by jim pomohl.

Ashridge bývalo vzkvétající město dokud kultisté, používající nekromancii, neuvalili na zemi kletbu, která způsobila ničivé zemětřesení. Uvolněný jedovatý prach zničil veškerou úrodu i tunely v dolech. Ten, kdo mohl z města utekl ale mnozí zaplatili životem. Najde se hrdina, který navrátí městu jeho slávu pomocí tajemných svatyní, ukrytých v hlubinách pod ním?

Demon Knights of Ankhoron je akční RPG, na jehož vzniku se podíleli i tvůrci tříáčkových titulů, včetně designerů postav, prostředí a také grafiků. Hra proto po vizuální stránce vypadá opravdu dobře. Navíc originálně spojuje 2D souboje a 3D prostředí, což by podle videa nemuselo být vůbec špatné. Jako hlavního hrdinu si na začátku můžete zvolit buď rytíře nebo démonické monstrum. Po tom, co si vyberete jakou zbraň budete preferovat, získáte přístup k rozsáhlému stromu dovedností, kde si můžete zvolit typ boje jako například rychlý nebo pomalý na blízko, sesílání plošných kouzel i různé kombinace schopností. Vývojáři počítají s postupným přidáváním dalších typů hrdinů, druhů zbraní i magických škol.

Ve správném RPG nesmí samozřejmě chybět loot a tvůrci si pro hráče připravili nejen náhodné dropy, ale i crafting, upravování předmětů nebo bonusy po zkompletování setů. Studio stojící za hrou, Archon Forge Games, slibuje živý svět s více než dvaceti městy, ve kterých bude žít mnoho NPC postav, připravených podělit se o svůj příběh nebo lore světa. Počítá se i s multiplayerem pro šestnáct hráčů a PvP arénou.

Finanční pomoc bude využita k dotažení projektu do zdárného konce a také na nový obsah. Kampaň poběží až do 5. prosince.

Source :
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X