Domů » Demon’s Souls si už s ostatními nezahrajete. Atlus navždy vypnul herní servery

Demon’s Souls si už s ostatními nezahrajete. Atlus navždy vypnul herní servery

They died
Demon's Souls

Japonské Dark Souls učarovalo hráče po celém světě, vysloužilo si dvě pokračování a duchovního nástupce Bloodborne, stejně tak dal vzniknout spoustě podobných titulů od jiných studií. Ještě před nimi ale přišlo Demon’s Souls, které vlnu ikonického herního masochismu začalo.

Zatímco první díl Dark Souls se brzy dočká remasteru na PC i konzole, Demon’s Souls čeká smutnější osud. Po devíti letech, kdy si hráči mohli v drsném RPG pomáhat, škodit nebo jen nechávat vzkazy, všechny tyto online prvky zmizely.

Vydavatel Atlus, který se o hru staral na západních trzích, svůj úmysl oznámil již loni v listopadu. Poslední den byl stanoven na 28. únor a jak vydavatel slíbil, tak se stalo. Ze světa Demon’s Souls tak zmizely všechny zprávy i duchové hráčů.

Pro exkluzivní PS3 titul je vypnutí serveru zásadnější, než na první pohled vypadá. Jeden z bossů byl totiž bezbranný a na pomoc si vždy vyvolal ostatní hráče. Teď už si musí vystačit jen s AI. Každopádně se vždy můžeme dočkat remasteru, jako je tomu i prvního dílu Dark Souls.

Čtěte také: Ruská televize použila video z Army 3. Zaměnila je za záběry z války v Sýrii

Source :

vg247.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na