Desková verze Dark Souls se zaplatila během tří minut(1 minuta čtení)

Autoři po prvním dni mají pětinásobek požadované částky.

Jen co jsme vás nedávno informovali o kickstarterové kampani deskové verzi hardcore RPG Dark Souls, už nyní je jasné, že se dostane do produkce. Deskovka se totiž zaplatila už v prvních minutách od spuštění crowdfundingu.

Autoři žádali zájemce o 50 tisíc britských liber, během několika hodin se ale dostali na pětinásobek částky. Všechno se seběhlo tak rychle, že ještě nestihli vymyslet stretch goaly. Jedná se o jeden z nejrychleji zafinancovaných projektů v historii crowdfundingu.

Desková hra by měla být v mnoha směrech věrná své předloze, a to včetně vysoké obtížnosti a častého umírání. Níže ve videu se můžete podívat na herní principy a demonstraci souboje s jedním z bossů.

Ačkoliv mají autoři licenci od Bandai Namco, celá produkce padá na jejich triko. Z toho důvodu se také rozhodli jít na Kickstarter. Cena kompletní sady by se měla pohybovat okolo $80.

Čtěte více: Videa Série Dark Souls bude rozšířena o deskovou verzi hry

Source :

VG247

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na