Domů » Články » Deskovka Scythe přichází na mobily jako exkluzivka pro Apple

Deskovka Scythe přichází na mobily jako exkluzivka pro Apple(1 minuta čtení)

Asmodee Digital představili už před nějakou dobou digitální podobu Scythe pro PC, a nyní hru vydávají i pro zařízení s operačním systémem iOS. Hru ocení nejen její fanoušci, ale je vhodná také pro nováčky a třeba vás inspiruje ke koupi hmotné hry.

Populární desková hra Scythe nás láká na alternativní věk kolem roku 1920, kdy stále probíhá průmyslová revoluce a společnost je ponořena hluboko v tradiční formě života. Je těsně po Velké válce, ale místy se stále objevují ohniska konfliktu a každá ze stran je vystavena enormnímu napětí. Naším herním cílem v tomto neklidném světě je s naším národem získat nadvládu nad ostatními, a to jakýmkoliv způsobem. Zabíráním teritorií musíme vytvořit udržitelnou ekonomickou síť, která uživí naši armádu. Kromě rekrutování pěšáků máme také přístup k různým technologickým skvostům, přičemž nejvýraznějším jsou mechové se steampunk a dieselpunk elementy. Hra je již dostupná na britské a kanadské lokaci App Store. Kromě toho, digitální verzi Scythe pro PC najdete na platformě Steam.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X