Domů » Články » Další návrat kultovní pecky. Desperados 3 mají na starost autoři výborného Shadow Tactics

Další návrat kultovní pecky. Desperados 3 mají na starost autoři výborného Shadow Tactics

Ještě teď si pamatuju moment, kdy jsem poprvé spustil Desperados, který jsem dostal jako plnou hru ke Score. Coby malý capart jsem měl trošku problém se dostat do poměrně obtížné taktické strategie, ovšem během několika hodin jsem měl hlavu plnou proklatě rychlých koltů a Divokého západu. Zda obdobně zafunguje i Desperados 3, je otázka do budoucna. 

Co vám budu povídat, samotné oznámení o vývoji pokračování přišlo bylo na Gamescomu velkým překvapením. Po návratu Commandos na scénu tu tedy máme další taktickou strategii, která zabojuje o srdce nostalgicky vzpomínajících hráčů. Nyní ovšem v režii THQ Nordic a studia Mimimi Productions, které má za sebou parádní Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Hratelné ukázky jsme se na německé výstavě bohužel nedočkali, takže víme jen to, co si dokážeme vydedukovat z gameplay traileru (který najdete níže) a skromného dokumentu pro média. Vývojáři uklidňují fanoušky, že gró hratelnosti původních Desperados zůstává – opět se ujmete pětice banditů, přičemž každý disponuje nějakou speciální schopností.

Právě správná kombinace těchto desperátů je klíčem k úspěchu v různorodých misích. Ty nabídnou vícero řešení, vše se ovšem bude odvíjet od promyšleného postupu a precizního načasování všech akcí. Dojde i na plížení, postupnou likvidaci hlídek, přepadávání ze zálohy i nějaké ty divoké přestřelky, pakliže se necháte odhalit neopatrným krůčkem ze stínů.

Ve hře bychom měli navštívit několik měst, bažinaté lokace u břehů Mississippi i pouštní kaňony, o variabilitu prostředí se tedy moc nebojíme. Konkrétní datum vydání Desperados 3 zatím nemá, dočkat bychom se ho měli až někdy příští rok. Prozatím jsou oznámeny verze pro PC, XONE a PS4.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=qbcppLD0Kl0″ /]

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=Hd8DOlEf0t8″ /]

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X