Domů » Články » Destiny 2 bude mít pouze jeden Gambit mód. Který to bude?

Destiny 2 bude mít pouze jeden Gambit mód. Který to bude?

V rámci nového vývojářského pořadu Director’s Cut prozradil ředitel pro Destiny 2 směr, jakým se bude hra vyvíjet. V budoucnu se vývojáři chtějí více soustředit na sjednocení obsahu. Pro nás to ovšem může znamenat ztrátu, například jednoho z Gambit módů.

Letošní rok je pro vývojáře Bungie, jejich vlajkovou loď Destiny 2 a její hráče pěkně nabitý. Bungie se začátkem roku osamostatnilo od vydavatele Activision, Season of Opulance odhalila nový dobrodružný mód a rozšíření Shadowkeep otevře brány začátkem podzimu. V rámci samostatnosti se Bungie rozhodlo více komunikovat plánované změny v rámci série Director’s Cut. V první části tohoto vývojářského pořadu nastoluje ředitel pro Destiny 2 Luke Smith mimo jiné otázku, jak to bude vypadat do budoucna s přidáváním obsahu, což znázorňuje na Gambit módu. 

Smith říká, že do budoucna je v plánu mít ve hře pouze jednu verzi Gambitu – původní “classic”, nebo “prime”, který byl přidán v Season of Drifter. Účel plánované změny přitom nemá být ubírání obsahu ve hře. Má jít o formu udržitelného rozvoje, jelikož podle Smithe chce Bungie vykročit směrem, kdy bude ve hře pouze jeden Gambit, na který se ovšem můžou vývojáři více zaměřit a souvisle ho rozvíjet. Který Gambit se ukáže být tím pravým se však ještě ukáže. 

Source :

Gamespot, Forbes

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X