Domů » Články » Destiny 2: Shadowkeep – Bungie představilo na Gamescomu detaily ve velkém stylu

Destiny 2: Shadowkeep – Bungie představilo na Gamescomu detaily ve velkém stylu

Rozšíření Shadowkeep pro Destiny 2 se kvapem blíží a Bungie na letošním Gamescomu etapově zveřejnilo obsahové podrobnosti. Těšit se můžeme nejen na návrat charakterů, zbraní nebo zbrusu novou sezónu.

Představení Destiny 2: Shadowkeep na Gamescomu bylo pojato “decentralistickým” stylem, kdy bylo blížící se rozšíření hry prezentováno po kouskách na několika místech. Na Xbox Show byla odhalena zejména nová aktivita Nightmare Hunt, která bude mít nové modifikace a bude dostupná ve třech obtížnostech podle item levelu. Při prezentaci Google Stadia byl odhalen návrat starých známých Ghaul, Krota, Phogoth a Omnighul a návrat zaznamená i exotická zbraň Monte Carlo. Během zahajující noci veletrhu byla trailerem nastíněna Season of Undying, během které nás nejspíš čeká boj s legiemi Vexů. Shadowkeep otevře své brány začátkem října

V rámci Destiny 2 nyní probíhá spuštění cross-platformizace účtů mezi Windowsem, PS4 a Xbox One – nutno dodat, že nepůjde hrát s našimi přáteli na jiných platformách, půjde si “pouze” načíst svůj účet i s postupem na vícero platformách. 

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X