Destiny 2: Shadowkeep otevírá své brány(1 minuta čtení)

První plnohodnotné rozšíření pro Destiny 2 od doby, co si Bungie řekli s Activision na shledanou, je tady. Shadowkeep přináší nejen nové mapy a herní režimy, ale také mnoho itemů a hlavně Armor 2.0, který umožní lepší modifikaci naší výstroje.

Season of the Undaying je již v plném proudu a příchod hordy probuzených Vexů je nyní doplněn o plnohodnotné rozšíření Shadowkeep. To nás vrací zpátky na měsíc, který dobře známe z původního Destiny, nyní ovšem v podobě otevřené mapy. Ve hře na nás již čeká nová kampaň, dvě PVE Strike mise a jedna zbrusu nová PVP Crucible mapa, přičemž další dvě Crucible mapy slaví comeback. Žhavou novinkou je také Armor 2.0, které rozvíjí módování brnění a přináší elemental affinity (hello Mr. Warframe). Elemental affinity je předmětu přidělena bohužel random při dropu, což povede k nekonečnému grindování vytoužené konfigurace. Hra je k mání již teď na DestinyStore či Steamu.

Source :

Forbes

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na