fbpx
Domů » Destiny 2 vyjde na začátku září. Tentokrát se objeví i na PC

Destiny 2 vyjde na začátku září. Tentokrát se objeví i na PC

„Our enemy is... Garry!“

Drby jsou občas doopravdy založené na pravdě. O tom, že Destiny 2 vyjde na PC, se spekulovalo již v loňském září. Po pár měsících ticha unikl na internet plakát, který odhalil údajné datum vydání a donutil tak Bungie hru brzy poté oznámit

Obrázek samozřejmě moc lidí ke koupi nepřiláká, vývojáři proto dnes vydali první oficiální trailer. The Last City je po konci prvního dílu v plamenech a je jen na hráčích, aby jej od Red Legion dobyli zpátky. Samozřejmě až po velké motivační řeči od Cayde-6 a Titan Vanguard Zavala.

Celý trailer je jen příběhový, žádného gameplaye se tentokrát bohužel nedočkáme. Bungie si jeho odhalení schovává na 18. květen. Vše nám ale vynahradil skvělý dabing od Nathana Filliona a potvrzení, že Destiny 2 doopravdy vyjde také na PC.

Potvrdilo se i datum z uniklého plakátu, do sluneční soustavy budoucnosti se vydáme již 8. září. Moc se nám nelíbí, že Activision má již teď připravená dvě velká rozšíření. Snad se nezopakuje osud prvního dílu a my se nedočkáme pořádné hry až po několika DLC.

Čtěte také: Bungie oficiálně oznámilo Destiny 2. Zatím jen obrázkem

Source :

pcgamer.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na