Domů » Články » Herní novinky » Je Destiny 3 naším osudem?

Je Destiny 3 naším osudem?(1 minuta čtení)

Říká se, že dvakrát do jedné řeky nevstoupíš. V případě Destiny to ale neplatí a co víc, vývojáři z Bungie do ní chtějí vstoupit i po třetí…

Jistě každý z nás zná nějakou důchodkyni, která roznáší po městě drby a některé jsou dokonce pravdivé. Tuhle roli v herním průmyslu přebírají anonymní uživatelé Redditu, kteří roznášejí klepy, které se však občas potvrdí. Není tomu tak dávno co do Destiny 2 vyšlo rozšíření Forsaken. To hru na chvilku zase oživilo, ale jinak se stejně jako první díl potýká s problémy a repetitivní hratelností. Vývojáři nám navíc slibovali podporu hry na několik let, jenže nyní to vypadá, že Destiny 3 je již nějakou dobu ve vývoji.

Začalo se o tom totiž mluvit na Destiny redditu. To by nebylo nic zásadního, kdyby uživatel, který o tom informoval, již neměl status velmi dobré Kelišové, protože už několik úniků od něj se potvrdilo.  Třetí Destiny by prý mělo klást větší důraz na RPG prvky a měli bychom se dokonce podívat na Europu, kde by mělo být možné dát po tlamě jiným hráčům. Navíc prý bude kladen důraz na hardcore hráče. Jestli je to opravdu pravda, prozatím na 100 % nevíme. Informace však zatím nebyla ani vyvrácena. Uvidíme, co tedy přinesou následující dny a týdny.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Destiny 2: Shadowkeep na Gamescomu bylo pojato “decentralistickým” stylem, kdy bylo blížící se rozšíření hry […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X