Domů » Články » Herní novinky » Film Detective Pikachu obsadil hlavní roli. Žlutého pokémona si zahraje Ryan Reynolds

Film Detective Pikachu obsadil hlavní roli. Žlutého pokémona si zahraje Ryan Reynolds

Pika pika?

Ryan Reynolds je bezpochyby talentovaný herec, který na stříbrné plátno přivedl nejednu milovanou komiksovou postavu. Podle zprávy z Hollywood Reporter ale nedávno získal roli, jejíž WTF efekt bez problému předčí i Deadpoola. Reynolds si totiž zahraje v Detective Pikachu.

Pokud vám předchozí řádky trochu zamotaly hlavu, vůbec se nedivíme. Na filmu pracuje studio Legendary a děj se inspiruje hrou Detective Pikachu pro Nintendo 3DS. V ní si Pikachu nasadil sherlockovskou čepici a začne řešit detektivní případy. Záležitost to je bohužel čistě japonská, čemuž se ani moc nedivíme.

A právě Reynolds si střihne hlavní roli. Žlutému pokémonovi propůjčí nejen svůj hlas, ale také obličej skrze motion capture. Jestli se film bude držet předlohy, Pikachu se tak nejspíše naučí angličtinu a nebude donekonečna opakovat svou známou hlášku (i když reakce na jeho poslední výstup v angličtině nebyla zrovna pozitivní).

Za scénářem stojí Alex Hirsch (Gravity Falls) a Nicole Perlman (Strážci Galaxie), příběh je tedy v dobrých rukou. Natáčení má začít již v polovině ledna v ulicích Londýna, přesné datum vydání zatím stanoveno nebylo.

Čtěte také: Chybí vám GLaDOS? Bridge Constructor Portal vám ji brzy připomene

[arve url=”https://youtu.be/XaDiIdBVh2Y” /]

X