Detroit: Become Human

PS4
Sledovat
8

Super

VIDEO: Podívejte se na nový (a depresivní trailer) k Detroit: Become Human(1 minuta čtení)

Budoucnost je plná androidů a domácího násilí

Sony má v konzolové válce jednu zatraceně silnou výhodu. Kromě starých a osvědčených sérií jako Uncharted se japonský gigant během každé herní výstavy chlubí neustále rostoucí knihovnou exkluzivit. To dokazuje i Paris Games Week, kde se kromě Ghost of Tsushima objevil i nový trailer pro Detroit: Become Human.

Není to zdaleka poprvé, co o projektu z dílen Quantic Dream slyšíme. Premiéru si nejnovější titul Davida Cage odbyl už na E3 2015, i když vývojáři jeho zárodky stvořili mnohem dříve. Po několika letech konečně ukazují další střípky ze hry, poslední trailer z letošní E3 například představil Marcuse, jednoho z hlavních hrdinů

Na Paris Games Week jsme se dočkali podobného videa, tentokráte si hlavní roli střihla androidka Kara. Vývojáři ji sice představili v dřívějších videích, v nejnovějším traileru je stále poslušnou androidí služebnou. Ve svém domově si začne všímat podezřelého chování svého majitele a je jen na hráčích, jak se její příběh vyvine.

David Cage a jeho tým opět kladou velký důraz na příběh a volby hráčů, přičemž možnosti vypadají velmi pestře a košatě. Datum vydání zatím stanoveno nebylo, avšak vývojáři z Quantic Dream ujišťují, že se této adventury dočkáme příští rok.

Čtěte také: Do konce roku vyjde na Steam přes 6 000 her. Nový systém tvůrce nezbrzdil

Source :

vg247.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.