fbpx

Deus Ex: Mankind Divided

PC PS4 Xbox One
Sledovat
8

Super

Další dárek pro našince. Deus Ex: Mankind Divided se taky dočkal češtiny

Až teď je ve futuristické Praze hezky česky

Fallout 4 není jedinou hrou, která se během vánočních svátků dočkala českých textů. Zkušení překladatelé z portálu RPGčeštiny vypustili do světa betu češtiny k kyberpunkovému RPG Deus Ex: Mankind Divided. Ta je k dispozici na stránkách autorů.

Čeština je určená pro aktuální steamovou verzi Deus Ex: Mankind Divided, měla by ale fungovat i na starších buildech do verze 1.17. Na konzole není bohužel k dispozici. Za překladem stojí tým RPGčeštiny, který nedávno přinesl i vlastní lokalizaci první epizody Life is Strange: Before the Storm.

Opět pro jistotu dodáváme, že jde o překlad základní hry a módu Breach, na příběhová DLC ještě nepřišla řada. Pokud byste v průběhu instalace či samotného hraní narazili na jakýkoliv problém, mrkněte se do FAQ na stránkách RPGčeštin, kde najdete i odkaz ke stažení aktuální verze překladu.

Aby toho nebylo málo, Deus Ex: Mankind Divided (včetně DLC) je nyní v 85% slevě na Steamu do 4. ledna. Jasně, hra nebyla bez chybek (a teď nemyslíme ruský přízvuk NPC nebo zkomolené názvy ulic), nás ale futuristická Praha i tak docela bavila.

Čtěte také: Fallout 4 se dočkal betaverze češtiny. Je ke stažení na všechny platformy

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz