Domů » Články » Herní novinky » Přišel čas znovu nakopat peklu zadek. V Devil May Cry 5 se dočkáte nových démonobijců

Přišel čas znovu nakopat peklu zadek. V Devil May Cry 5 se dočkáte nových démonobijců

Svět je zase v nesnázích a jeho osud opět zůstává v rukou našich oblíbených pekelných bijců. Dante, Nero, Trish, Lady i Kyrie se vrací, aby se stylem nakopali démonům zadky. Vývojáři z Capcomu si slibují od Devil May Cry 5 návrat do spektakulární formy se vším všudy a nebudou šetřit ani mnohými třešničkami na dortu. Jak se nám líbila ukázka z Gamescomu?

Zachraňovat lidstvo ovšem není žádný med – aspoň ne v tak malém počtu – a kromě již zmíněných postav se dočkáme také nových parťáků. Nico je Nerova parťačka, která mu pomáhá provozovat společnost Devil May Cry a hlavně opravuje a vylepšuje jeho robotické paže. Rozhodně jde o důležitou součást démonobijecké skupiny – Nerova situace sama o sobě totiž není úplně nejšťastnější.

Nedobrovolně přišel o svůj Devil Bringer a musel ji vyměnit za zmíněné robotické hnáty Devil Breakers. Spolu s nimi se dočkal několika nových triků. Nico neustále pracuje na vylepšeních a nových prototypech, což znamená, že v průběhu hry budete měnit jednu paži za druhou a neustále si dle libosti přizpůsobovat svůj bojový styl. Zpomalení času nebo přitahovaní démonů z velkých vzdáleností jsou jen malé ukázky katalogu dostupných schopností.

Dante pár let zestárl, vyrostla mu brada, ale na cool faktoru mu to pranic neubralo. Jeho ikonické duo pistolek Ebony a Ivory, meč Rebellion a démonické pěsti Devil Arms jsou stále efektní a efektivní zbraně. rozhodně ale nemají na novinku v DMC 5. Tou je motorka Cavaliere, která se dá rozdělit na dva kusy – vzápětí tak máte v rukou dvě obrovské cirkulárky.

Novou hratelnou postavou v sérii je tzv. Vitale, který vypadá jako potetovaný brácha Kylo Rena. Zatím jsme ho neviděli v akci, ale už jeho kombo knihy nasvědčují že půjde pravděpodobně o postavu zaměřenou na boj zdálky. Jeho styl se tak bude diametrálně lišit od Danteho a Nera.

Hratelnost je opět rychlá, agresivní a teď ji ještě podtrhuje dynamická hudba a perfektní grafika, o kterou se stará RE engine použitý v Resident Evil 7. Brány pekelné v Devil May Cry 5 se znovu otevřou 8. března 2019 na platformách PC, PS4 a Xbox One.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=lHHCvh_B8AE” /]

Source :
Vlastní
X