Domů » Články » Herní novinky » Devil May Cry 5: Nahlédnutí do hry zkrze obsáhlou galerii

Devil May Cry 5: Nahlédnutí do hry zkrze obsáhlou galerii

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Capcom vydala dne 8. března dlouho očekávanou akční hru Devil May Cry 5. Můžete se těšit na typickou japonskou akci ve vzduchu i na zemi, spoustu démonů a hlavně na Danteho, kterého si jistě pamatujete z předchozích dílů.

Uplynuly roky od doby, kdy pekelní démoni poprvé vkročili na tento svět, nyní ale započala nová démonická invaze a poslední nadějí lidstva se stávají tři osamělí lovci démonů, každý s radikálně odlišným herním stylem. Spojeni vírou a žízní po pomstě se budou muset postavit svým démonům, pokud chtějí přežít.


Klíčové prvky:

  • Legendární akční série se vrací – Série, v jejímž rámci se prodalo více než 16 miliónů her, se vrací v čele s původním režisérem jménem Hideaki Itsuno.
  • Souboj za dobro a zlo – Démonická invaze započala se semeny démonického stromu, který zakořenil ve městě Red Grave City. Pronikání pekelných sil upoutá pozornost mladého lovce démonů Nera – Dantova spojence.
  • Neutuchající akce – Hra nabídne celkem 3 hratelné postavy a každá z nich přináší radikálně odlišný herní styl.
  • Průlomová grafika – Hráči se mnou těšit na fotorealistický design postav, oslňující práci se světlem a efekty prostředí, a to vše díky RE enginu od společnosti Capcom.
  • Zastavte démonickou invazi – Bojujte s epickými bossy v adrenalinem naplněných soubojích napříč rozlehlým Red Grave City.
  • Lovec démonůNero, jeden z hlavních protagonistů série a nositel krve Sparda, míří do Red Grave City, aby společně se svým přítelem Nicem čelil prudkému útoku nelítostných démonů.
X