Dex

PC
Sledovat
8

Super

České RPG DEX dostalo demoverzi. Dočká se i fandovského dabingu

Milé překvapení pro našince

Autoři českého RPG Dex mají napilno nejen se svou hororovou VR adventurou Ghost Theory. I jejich kyberpunkové prvotině, kterou jsme ocenili jako jeden z nejlepších českých projektů pro rok 2015, se dostává štědré péče. Nově vydané demo, trailer, update i překvapení navíc jsou toho jasným důkazem.

„Toto nové demo navíc překypuje změnami a vylepšeními, která jsme ve hře za poslední měsíce vývoje provedli. Hráči, kteří toto demo úspěšně dohrají do konce, navíc získají přístup k množství digitálních odměn souvisejících s hrou. Najdou mezi nimi artbook, artworky, tapety, avatary a tak podobně,“ píšou čeští autoři v tiskové zprávě.

Demo je plně k dispozici jak na Steamu, tak na konzolích PS4 a XONE. Společně s ním vyšel update pro zmíněné platformy i nový příběhový trailer pro všechny hráče, kteří ještě o tuzemské RPG ještě nestihli zavadit.

A jedna sladká tečka na konec – pro české a slovenské fanoušky Dexu autoři ze studia Dreadlocks ve spolupráci s nekomerční dabingovou skupinou Fénix ProDabing připravili kompletní český dabing, který se objeví na všech platformách v průběhu dubna 2017. Dabing vyjde zdarma jako volně stažitelné DLC s regionálním omezením na ČR a SR.

Čtěte také: Česká hra Attentat 1942 od studentů UK chce na Steam. Podpořte ji!

Zdroj:

Tisková zpráva

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz