Domů » Články » „Diablo 1 je za rohem.“ V novém updatu se vrátíte do tristramské katedrály

„Diablo 1 je za rohem.“ V novém updatu se vrátíte do tristramské katedrály

„AHH, FRESH MEAT!“

Již tento měsíc se veteráni z prvního Diabla dočkají návratu Starého Tristramu. Nejnovější „výroční“ update 2.4.3 s podtitulem The Darkening of Tristram přinese do Diabla 3 ikonickou katedrálu z prvního dílu se vším, co k ní patří – včetně legendárního Butchera a retro filtru.

V dungeonu o 16 podlažích na vás budou čekat staronové potvory a čtyři bossové včetně notoricky známého pána teroru. Nostalgiky možná potěší i grafický „retro filtr“, který aktivuje zrnění obrazovky i pár stařičkých efektů. Dále dostanete možnost omezit pohyb postav do osmi směrů, pakliže se chcete vrátit časem úplně. Podobnými obměnami projde i hudba, která se po vzoru starých titulů bude o něco monotónnější.

Co se týče bossů, můžete se těšit na původní sestavu – do cesty se vám postaví The Butcher, Skeleton King, Larazus a samotný Diablo, jehož soulstone můžete použít jako legendární gem. V rámci katakomb pod tristramskou katedrálou vývojáři schovali několik nových tajných chodeb, easter eggů a odměn jako portréty nebo nové pety. Baby Butcher? Jasně, počítá se s ním. Jak zmiňují vývojáři ve svém deníčku, poschovávaných referencí najdete v updatu více než dost a stojí za to klikat na vše, o co zrovna zakopnete.

Výroční update 2.4.3 vyjde zdarma již tento měsíc pro všechny majitele původní hry či standalone datadisku Reaper of Souls napříč platformy. Konkrétní datum vývojáři nesdělili, ikonická katedrála je ale podle jejich slov „již za rohem“. Update bude časově omezený – nejspíše bude zpřístupněn jen do konce ledna. Do hry se bude ale vracet pravidelně každý rok.

Společně s The Darkening of Tristram se můžete těšit i na další obsah, který nabídne oblíbené povolání z Diabla 2. Nekromancer se dočká několika změn, aby se příliš nepodobal již dostupnému Witch Doctorovi, oživování hordy kostlivců či odpalování mrtvol ale i nadále zůstává součástí jeho arzenálu. Tím ale štědrá podpora Diabla 3 nekončí. Hra letos obdrží bezplatný update s dvěma novými zónami, Shrouded Moors a Temple of the First Born.

Čtěte také: Blizzard slaví výročí Diabla. Co všechno můžete získat v jeho hrách?

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X