Domů » Články » Diablo IV je skutečností, BlizzCon jej vytasil krátce po začátku ceremoniálu

Diablo IV je skutečností, BlizzCon jej vytasil krátce po začátku ceremoniálu

Letošní BlizzCon opravdu nezklamal. Po aféře z Hearthstonem si zkrátka Blizzard musel nějak napravit reputaci a proto se s největším esem v podobě Diabla IV vytasil hned na začátku.

Abych byl přesný, na začátku to úplně nebylo. Ihned při zahájení se totiž Blizzard omluvil za unáhlené rozhodnutí ohledně hráče Hearthstonu, Blitzchunga. Nasypali si popel na hlavu a doufejme, že si pro příště rozmyslí, jak danou věc řešit.

Teď ale k tomu hlavnímu. Diablo IV se předvedlo nádherným cinematic trailerem, který nám nastínil, o čem to celé vlastně bude a také to, že se vrátíme k prvním dvěma dílům. Temná atmosféra společně s gotickým vizuálem jsou zpět. Ruku na srdce, Diablo III občas vypadalo jako omalovánky, takže bylo načase trochu zmírnit barevnou paletu.

Ruku v ruce s atmosférou musí jít samozřejmě gameplay, který bude opravdu brutální. Krví se tu nešetří a končetiny tu létají na všechny strany. Kromě cinematic traileru byla ukázána i samotná hra v chodu. Představily se nám jednotlivé classy, kterých určitě bude více. Zatím jsou potvrzeni Barbarian, Sorceress a Druid. Soubojový systém by měl být stejně plynulý jako v předchozím díle, ostatně to jde vidět i na zmíněném gameplay videu, kde například hrdinka seskočí z koně a hned zpraží, nebo spíše zmrazí, pár nepřátel mocným kouzlem. Kdy hra vychází zatím nevíme, ale řekl bych, že se dočkáme někdy v průběhu příštího roku.

Source :

Blizzard

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X