Domů » Články » Herní novinky » Diablo se možná mělo na BlizzConu dočkat oznámení plnohodnotného pokračování!

Diablo se možná mělo na BlizzConu dočkat oznámení plnohodnotného pokračování!

Diablo 4 je údajně ve vývoji, ale není ve stavu, kdy by bylo jeho existenci možné oznámit na BlizzConu…

Blizzard možná měl v rukávu velké oznámení pro fanoušky série Diablo, ale nebyl připraven tuhle kartu zahrát. Společnost již před letošním BlizzConem lákala na to, že se pracuje hned na několika velkých Diablo projektech. Namísto pokračování, remasteru či kresleného seriálu ovšem fanoušci dostali pouze mobilní, a jak jsme psali zde také neustálé připojení k internetu vyžadující, variaci třetího Diabla jménem Diablo Immortal a internet záhy pocítil jejich virtuální hněv.

Teď to ale vypadá, že Blizzard měl k dispozici video oznamující další velký Diablo projekt. Podle původních zpráv mělo být dokonce tohle video s Allenem Adhamem v hlavní roli určeno právě pro letošní BlizzCon. Tomu by napovídala i pozice Diablo vstupu v rámci zahajovacího ceremoniálu. Ta totiž celé zahájení zavírala a nemít Hearthstone scéna potíže s mikrofonem, předcházelo by jí oznámení Warcraft III: Reforged, o kterém jsme psali ještě za tepla zde. Jeden si tedy říká, jestli si v Blizzardu vážně mysleli, že Diablo pro mobily bude vážně větší pecka než návrat tohohle krále RTS žánru, nebo měli původně v plánu na samý závěr přijít ještě s něčím větším, ale přišlo rozhodnutí dát všechnu pozornost menšímu titulu.

Jak to všechno vlastně bylo se nejspíš nikdy nedozvíme. Blizzard všechno popírá, z různých zdrojů přicházejí informace o tom, že čtvrtý návrat Pána teroru viděli ve svých míchaných vajíčkách či se jim démoni už houfují pod postelí a fanoušci vymýšlí nové a nové důvody, proč by měli vývojáři mobilní verze jejich milované hry skončit v horoucích peklech. Nezbývá než čekat, jak se celá situace vyvine.

Source :

Kotaku

X