UPDATE: Soutěžte o závodní hru DiRT 4 a zápisník, hrníček i osvěžovač vzduchu!

Ten osvěžovač by se nám hodil i do tramvají...

Aktualizace: Tak tu konečně máme vyhlášení naší soutěže o serepetičky s motivy DiRT 4! Ceny jsme rozdělili do tří škatulek, každý z jmenovaných šťastlivců dostane také dvojici samolepek a osvěžovač vzduchu do auta. Na balík (nebo osobní předání v Praze) se může těšit následující trojice:

  1. Daniel Kraus – plná hra DiRT 4 (Day One edice)
  2. Milan Zábora – zápisník DiRT 4
  3. Jan Řezáč – hrneček DiRT 4

Výhercům gratulujeme! Poprosíme všechny tři, aby nám odepsali na e-mail a potvrdili poštovní adresu či se v případě domluvili na osobním předání v rámci Prahy. Vy ostatní se můžete těšit na další soutěž – máme opravdu vymazlené ceny!


Původní zpráva: Po dvojici kódů na vesmírnou řežbu Prey tu máme další soutěž! Tentokrát jsme futuristickou brokovnici vyměnili za volant a sedli do pořádně vymazlených aut. O ty se bohužel nesoutěží, máme pro vás ovšem neméně zajímavé dárečky.

Díky českému vydavateli Playman (díky za matroš!) můžete vyhrát krabicovou verzi závodního DiRT 4 na PC, fešný deníček pro vaše zápisky či hrníček s motivem hry. Ke každé z těchto cen přihodíme i samolepky na sklo a osvěžovač vzduchu do auta. Jistě to v létě oceníte, až pojede po dálnici v pořádném vedru!

Otázka je jedna jediná a pro odpověď si stačí přečíst popisek na stránkách Playman.cz, Jen ale nepřehlédněte, co se po vás přesně chce, ať se vyhneme rozlobeným potenciálním řidičům / neúspěšným soutěžícím. A dejte si pozor i na vlastní jméno, příjmení a e-mail, i tam se chybuje ve velkém.

Soutěž končí v sobotu 1. července včetně. Výherce vyhlásíme následující den zde v aktualizovaném článku, rozhodně vám dáme o výsledcích soutěže i na naší facebookové stránce. Hodně štěstí všem, my si jdeme k tomu vedru dát další porci zmrzliny…

Čtěte také: Německá kancléřka Angela Merkelová odstartuje letošní Gamescom

Zdroj:

Vlastní

Redakce SkillZone
Jsme pisálci, studenti, snílci, blázni a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě.