Domů » Články » Herní novinky » Hry na mobilní telefony » Disney Frozen Adventure doprovází premiéru úspěšného snímku

Disney Frozen Adventure doprovází premiéru úspěšného snímku

Starý dobrý formát pohádkového muzikálu se Disneymu osvědčuje již dekády. Poslední úspěšnou pohádkou z novější produkce bylo Frozen, neboli Ledové království. To se dočkalo ihned po zahájení premiéry hry s hádankami, která nese název Disney Frozen Adventures.

Stačilo vzít poupravené řádky od Beatles, přidat špetku severské mytologie, rozmluvit sněhuláka a spojit to do magického světa, který si zamilují všichni. Producenti stále ještě slaví, protože po prvním víkendu film údajně vydělal 350 milionů dolarů (přes 8 miliard korun), což ho zařadilo na seznam animovaných filmů s nejlepšími tržbami v historii. Disney nyní spojil síly s vývojáři Jam City a vy si můžete zahrát hru Disney Frozen Adventure, která je určena zejména pro milovníky hádanek, skalní fanoušky a zcela jistě vám zkrátí dlouhou chvíli v tramvaji.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X