Domů » Články » Filmy a seriály » Disney si rezervoval data pro premiéry nových Marvel filmů, Robert Downey Jr. jako Iron Man ještě neřekl své poslední slovo

Disney si rezervoval data pro premiéry nových Marvel filmů, Robert Downey Jr. jako Iron Man ještě neřekl své poslední slovo

Od premiéry Avengers: Endgame už uplynul nějaký čas a fanoušci se stále ptají, zda Robert Downey Jr. opravdu skončil s rolí Iron Mana. Na tuto otázku již známe odpověď.

Jeff Goldblum prozradil, že byl pro streamovací službu Disney+ natáčet dabing. Měl by se totiž vrátit v animované sérii What If…?. Samozřejmě si zde zopakuje roli Grandmastera, kterého jsme mohli vidět ve filmu Thor: Ragnarok. Při této příležitosti Goldblum prozradil, že se v seriálu vrátí i Robert Downey Jr., tedy alespoň jeho hlas, který propůjčí jak jinak, než postavě Iron Mana.

Pokud nevíte co je to What If…?, udělám vám malou osvětu. Jedná se o komiksovou sérii, která začala v roce 1977, která nám ukazuje alternativní příběhy ze světa Marvelu. Najdeme zde například co by se stalo, kdyby Spider-Man chytil Gwen Stacy, nebo kdyby Spider-Manův strýček Ben přežil. Disney+ tedy plánuje animovanou sérii, která se k tomuto formátu více, než hodí. Teď už tedy jen počkat, až Disney+ začne být dostupný u nás.

Čekání si ale můžete zkrátit druhou informací ze světa Marvelu. Disney totiž zveřejnil pět termínů, kdy se uskuteční premiéry jejich nový komiksových filmů. Konkrétně se jedná o 7. října 2022, 17. února 2023, 5. května 2023, 28. července 2023 a 3. listopadu 2023.  Už dříve byla rezervována data 18. února 2022 a 29. července 2022.

Máme tu tedy celkem sedm termínů, ale nevíme, jaký film se pod kterým bude skrývat. Prozatím byli potvrzeni třetí Strážci galaxie, Captain Marvel 2 a myslím, že zde kromě pokračování známých sérií najdeme i nové filmy jako Blade, nebo The Eternals.

Avšak to bych předbíhal možná až moc. Jisté je, že nás příští rok čeká sólo film Black Widow, který má naplánovanou premiéru na 1. května 2020. Také se můžeme těšit na nové seriály z produkce Disney+. Kromě What If..?, nás čeká například She Hulk, nebo The Falcon a Winter Soldier. Je tedy opravdu na co se těšit a už nyní je jisté, že nás čeká minimálně další dekáda s Marvel filmy.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X