fbpx

Divák hodil po vítězi turnaje Super Smash Bros. Melee mrtvého kraba

Je libo mořské plody jako odměnu za výhru? Juanovi Debiedmovi, přezdívanému Hungrybox, se v turnaji Super Smash Bros. Melee zprvu moc nedařilo. Vyhrabal se ale z losers bracket a ukončil turnaj v nádherných třech zápasech proti hráči Mang0 z týmu Cloud9.

V prvním zápase proti Mang0vi prohrál 2:3, v následujících třech však vytřel zrak úplně všem – vyhrál dvakrát po sobě 3:1 a ve grand finále měl skóre dokonce 3:0.

Na videu můžeme vidět moment, kdy si Hungrybox (team Liquid) podává se soupeřem ruku, poté se něčeho lekne a ohlédne se na zem. Chvilku nato se zvedá, drží v ruce kraba a křičí na halu otázku: „Kdo to na mě hodil?!“

„Omlouvám se za svoji chování. Někdo na mě ale hodil posr*ného kraba. Prohrál jsem 5 setů po sobě a když vyhraju, tak po mně někdo hodí kraba,“ omluvil se hráč HBox na svém osobním Twitteru. Komentátor akce Phil „EE“ Visu napsal tweet, že organizátoři chytili „toho blbce, který to hodil“ a následně ho vyhodili.

Svikr
Spadl jsem do videoher už ve školce, od té doby mě nepustily ze sklepa. Miluju hack and slashe, beat 'em up, FPSka, 90’s anime a občas si něco zahraju i na telefonu. K tomu všemu jsem strašně ukecaný sarkastický člověk se suchým humorem.