Seven: The Days Long Gone

PC
Sledovat
7

Fajnovka

DLC pro Seven: The Days Long Gone nabídne až 7 hodin zábavy. A zcela zdarma(2 minuty čtení)

Říkáme to neustále dokola, ale opakování je matka moudrosti – polských her je poslední dobou čím dál více a mají rozhodně něco do sebe. Takoví bývalí vývojáři Zaklínače 3 nás vloni překvapili povedeným kyberpunkovým RPG Seven: The Days Long Gone. Letos oznámili i DLC s názvem Drowned Past, který nabídne sedmihodinovou kampaň zcela zdarma.

Znovu se dostanete do kůže zloděje Teriela, který tentokrát narazí na pochybně vypadající skupinku dobrodruhů zvanou The Enclave. Ta objevila pod vodou obrovské mýtické plavidlo, které by chtěla náležitě vylootovat. Jak už to tak ale bývá, některé věci jsou pohřbené z velmi dobrého důvodu, na což ale už musíte přijít sami.

Velikost tajemné lodě podtrhují rozměrné a různorodé lokace. S hlavním hrdinou navštívíte zelené palubní zahrady, blyštivé kasino i rozměrnou kotelnu. Dostanete se také na několik staronových míst na povrchu Vetrallské říše, abyste nebyli celou dobu pod hladinou.

Ať už budete bojovat kdekoliv, nevyhnete se ani logickým hádankám a chytrým využíváním vertikálních cest, jako tomu bylo v základní hře. Samozřejmostí jsou také nové questy, nepřátelé, bossfighty a zbraně, které jsme si už bohužel nestihli vyzkoušet.

Polští vývojáři z Fool’s Theory berou sedmihodinový nášup zdarma jako poděkování své věrné komunitě, která jim pomáhala s pilováním Seven: Days Long Gone. Dle slov autorů si díky feedbacku uvědomili celou řadu chyb, DLC tak má být výsledkem jejich „prozření“.

Seven: Drowned Past zatím nemá datum vydání, měli bychom se ho ale dočkat buďto ještě do konce tohoto roku, nebo na jaře příštího. A jak už jsem zmínil výše, DLC dostanou všichni majitelé původní hry zcela zdarma.

Source :

Vlastní

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz