Domů » Dnes vychází Infinite Warfare, pro nejotrhlejší nabídne YOLO mód

Dnes vychází Infinite Warfare, pro nejotrhlejší nabídne YOLO mód

Speciální režimy zaskočí svou obtížností i hardcore hráče

Pokud dáváte přednost pořádným výzvám před poměrně klidnou normální obtížností, možná si vás získá nejnovější pokračování série Call of Duty. Activision si pro své hráče přichystal dva speciální režimy, které vám při průchodu hrou dají pořádně zabrat a nakonec budete rádi, že tradičně kratičkou příběhovou linii vůbec dokončíte. 

Ještě den před vydáním se na oficiálním blogu vývojářského studia objevily detailnější informace o vesmírné odbočce Infinite Warfare, kde bylo mimo jiné odtajněno i rozšíření dostupných obtížností o dvě zcela nové. Tyto režimy však nejsou pro každého a už i jejich získání bude pro některé hráče velkou výzvou. Když dohrajete příběhovou linii až do konce, zpřístupní se vám unikátní obtížnost Specialist.

Ta má za úkol znepříjemnit a co nejvíce ztížit váš průchod hrou snížením, ba dokonce vyřazením několika životně důležitých schopností. Vypne se automatické uzdravování, k léčení vám pomůžou pouze staré dobré lékárničky, které byste cestou neměli rozhodně ignorovat. Například i střelba do nohy by měla ovlivnit vaše pohybové schopnosti na bojišti.

Jestliže projdete i touto zkouškou, odemkne se vám nejtěžší mód. Autoři ho pojmenovali YOLO (You only live once) a mělo by se jednat o výplod samotného ďábla. Jak už název napovídá, jakmile zemřete, skončili jste a začínáte hru od začátku. Nemyslete si ale, že vydržíte salvu několika kulek. Jakmile se vás kulka dotkne, jste z kola venku a vy už si můžete pouze vyčítat nedostatečné krytí, jenž by vaše úmrtí alespoň oddálilo. Zvládli byste kampaň pod takovým tlakem dokončit na jediný zátah?

Čtěte také: Byly odhaleny minimální požadavky pro Infinite Warfare. Vyžádá si 70 GB ma disku

Source :

PCGamer

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na