Domů » Články » Dnes začíná v Quake komunitě #SLIPGATE FESTIVAL!

Dnes začíná v Quake komunitě #SLIPGATE FESTIVAL!(2 minuty čtení)

Hra Quake Champions dnes vítá kromě nového hrdiny i novou týmovou modifikaci jménem Slipgate a která je notně zjednodušeně kombinací Clan Areny a Counter-Striku. No a trochu složitěji je to následovně…

Segment Clan Areny je naplněn tím, že každý hráč vstupuje do hry s kompletním arzenálem zbraní a maximální možnou hodnotou na zdraví a brnění, fanoušci CSka pak jistě doplní to, že cílem jednoho teamu o čtyřech hráčích je zavřít Slipgate a protivník se snaží této skutečnosti vyhnout.

Výhoda fantaskního světa dle předlohy H.P.Lovecrafta spočívá v tom, že Slipgate není bomba, a my si nemusíme hrát na klišé policistů a zločinců … ve světě Quake je totiž každý z šampionů lehce bestiálního charakteru. A to nerozmazávám, že současné LORE zatím škrabe jen po povrchu.

U příležitosti oslav spuštění nové modifikace a protože dýně jsou moc mainstream, se dnešním dnem ve světě Quake startuje #SLIPGATE Festival, který hecuje komunitu Quake k odehrání 1 000 000 zápasů … milionu! … a to právě v modifikaci Slipgate.

Přispět může každý, jelikož Quake je k dispozici zdarma a po dobu festivalu budete moci hrát nejen za legendárního Rangera, který to vše před 22 lety odstartoval, když si povodil Shub-niggurath a získal Dire Orb, ale i za Athenu, která je oním výše zmiňovaným nováčkem. Athena nás taktéž zavede o dvě dekády zpět, kdy vaši otcové brázdili arény Quake II s vlajkou a Grappling Hookem.

 

Cíl je jasný a komunita dostala v rámci motivace několik záchytných bodů.

Hned po odehrání prvního zápasu můžete zbytek pouti trávit ve společnosti základních zbraních v chapadlovém provedení, za které by se nemusel stydět ani Davy Jones.

Nepleťte s Casey Jonesem, tahle novinka není o čtvrté éře Mashinek!

Další záchytný bod je na 100 000 zápasech, který nadělí VŠEM Těžký kulomet ve stylu Quake 4. Půl milionu zápasů udělá z vašeho Scalebearera kosmonauta a pokud se povede celý festival řádně uzavřít do 31.října, všichni hráči získají Athenu zdarma i se skinem “Arnieho Ségra”

Držme si palce, jsme v tom všichni! Na viděnou v Aréně a Happy Fraggin!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=8NM3ng8URjw” /]

X
X