Domů » Články » Do Call of Duty: Modern Warfare přichází pátá sezóna

Do Call of Duty: Modern Warfare přichází pátá sezóna

Pátá sezóna Modern Warfare nám otevřela svá vrátka a my se můžeme těšit na spoustu nového obsahu a vylepšení. Mimo nadupaného Battle Passu a přídavků do mapy nás čeká třeba nový herní mód, operátor a spousta dalšího.

Obrovským přídavkem do mapy Warzone je například otevření stadionu Verdansk. Jeho střecha vybuchla a máme jedinečnou možnost podívat se nejen dovnitř, ale i do podzemního parkoviště. Dále se otevírá vlaková stanice s projíždějícím vlakem, podobně jako tomu je u APEX: Legends. Zároveň nás čeká nový herní mód s názvem mini Royale, který znatelně snižuje počet hráčů a urychluje hru samotnou, plnou chaotického a téměř konstantního boje.

Updatu se též dočkal i Modern Warfare multiplayer, který přidává dvě nové mapy Petrov Oil Rig a Suldal Harbor, Gunfight mapu Livestock, Ground War mapu Verdansk International Airport a nový mód Search and Destroy Double Down. Toto je ale jen začátek. K této kupě nového obsahu nás čeká spousta novinek uprostřed sezóny, takže se určitě máme na co těšit.

Source :
Tomáš Seltenreich
Written by
Milovník videoher všeho druhu a sběratel herních sošek. Můžete mě také znát jako admina ze SkillZone provozovny na Žižkově

Líbí se vám novinka?

0 0
5 1 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X