Domů » Články » Do Elite Dangerous se dostávají obrovské lodě

Do Elite Dangerous se dostávají obrovské lodě(1 minuta čtení)

Vývojáři z Frontier Developments nezahálí a stále vylepšují svou vesmírnou simulaci Elite Dangerous. Studio nyní pracuje na expanzi Odyssey, která prý bude obrovská, ale ani práce na tomto rozšíření nebrání vývojářům do hry už teď přidat něco nového. 

Nejedná se sice o velký přídavek, ale i tak se jedná o velkou, ne-li obrovskou věc. Do Elite Dangerous totiž dorazily velké lodě, které pojmou neuvěřitelné množství všeho. Vezmeme to ale pěkně popořádku. Tyhle obří Fleet carriery dokážou překonat vzdálenost 500 světelných let a to pouze jedním skokem. Mohou tedy poskytnout domov mnoha hráčům na dlouhých cestách. Kromě toho na lodi najdete 16 přistávacích ploch a uvnitř vše od prodeje a nákupu surovin po opravy a úpravy. 

Je však nutné podotknout, že Fleet carrier není vůbec levnou záležitostí. Kromě toho, že si jej koupíte za 5 miliard kreditů, musíte loď i pravidelně udržovat. To stojí od 5 do 25 milionů kreditů za týden. Poté tu máme poplatek 100 tisíc kreditů za jeden skok a rázem se můžete zadlužit. Pokud se váš dluh vyšplhá na astronomických 250 milionů kreditů, o loď přijdete, bude rozebrána a nadobro odcizena. Pokud se ale nebojíte, máte dostatek kreditů a vlastníte expanzi Horizons, můžete si již nyní Fleet carrier v Elite Dangerous zakoupit. 

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X