Domů » Články » Do Hearthstone dorazí poprvé od spuštění nová classa

Do Hearthstone dorazí poprvé od spuštění nová classa(1 minuta čtení)

Jedná se o Demon Huntera. Hratelná postava bude ztělesněna nikým jiným, než Illidanem. Demon Huntery budeme moci nejdříve vyzkoušet v dedikované kampani začátkem dubna a týden nato budou vypuštěni naplno.

Působením ve World of Warcraft od datadisku Legion jejich lov nekončí. Řeč je o lovcích démonů, Demon Hunterech, kteří se nyní přihlásí o slovo i v populárním karetním spin-offu Warcraft světa Hearthstone. Demon hunteři si drží nepřítele blízko u těla, tak blízko, že jsou sami z části démoni. Toto hnutí nejvíce proslavil night elf Illidan Stormrage, který bude v Hearthstone reprezentovat demon huntery jako hratelný charakter. První dojmy můžeme sbírat již od 2. dubna, kdy bude otevřena Demon Hunter Prologue kampaň. 7. dubna pak bude classa zcela zpřístupněna běžným režimům ve hře. Na začátek dostane každý hráč deset začátečních karet Demon Huntera a set dvaceti karet pro postavení decku pro tento charakter.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X